تبلیغات
naruto - بیوگرافی

بیوگرافی

جمعه 21 اسفند 1388 10:39 ب.ظ

نویسنده : naruto uzumaki
بیوگرافی سای...سای بچه ی یتیمی بود توی سازمانی به نام Root بزرگ شد . در اون جا به sai یاد دادن که نباید احساس داشته باشه وهیچ حس تعلق و وابستگی نسبت به دیگران داشته باشه .

sai خیلی قشنگ نقاشی می کشید وهمین استعداد نقاشی توجه یکی از اعضا که از sai بزرگتر بوده رو به خودش جلب کرد . sai و اون فرد ارتباط نزدیکی باهم پیدا کردن و sai مثل یک برادر بزرگتر به اون نگاه میکرد . sai از بودن با اون احساس خوشبختی می کرد و دوست داشت تمام ماموریت ها رو با اون انجام بده . اما متاسفانه برادرش در اثر یک بیماری می میره . با مردن اون امید به زندگی sai هم از بین می ره و sai دوباره به بی احساس ترین عضو Root تبدیل می شه . به موجودی که تمام عمرش آموزش دیده بود که اون جوری باشه .
هنگام ملحق شدن sai به تیم 7 بی احساس بودنش براش مشکل بزرگی می شه . sai برای اولین بار سعی می کنه موقع لبخند زدن طبیعی به نظر برسه ولی هم تیمی های جدیدش عدم صمیمیت آشکار اون رو حس می کردن .
بعد از این که sai مدت بیشتری با اون ها می مونه و ارتباط نزدیک ناروتو رو با بقیه می بینه یاد خودش و برادرش می افته وبه این نتیجه می رسه که چیز هایی که بهش یاد دادن اشتباه است و شروع می کنه که سردی خودش رو کنار بزاره . sai سعی می کنه چیز هایی رو که بهش گفته بودن فراموش کنه و خودش برای زندگیش قانون بزاره . ساکورا و ناروتو و کاکاشی هم با لبخند های ناشیانه ی sai  احساس صمیمیت بیشتری می کردن .
توی تلاشی که sai می کنه تا با دیگران ارتباط برقرار کنه این عادت رو پیدا کرده بوده که افراد رو با اسم های الکی صدا کنه .  توی یه کتاب خونده بود که این کار بامزه است و دوست یابی رو آسون می کنه 
مثلا به ساکورا می گفت : " hag " یعنی " عجوره , جادوگر پیر "
بعد مدتی آدم ها رو با ویژگی های خیلی آشکار صدا می کنه . مثلا به چوجی مگه : " چاقالو "
خیلی هم براش جالب بوده که هیچ کس واقعیت وجودش رو قبول نداره
برای همین افراد رو با برعکس اون چیزی که به نظرش می آمد صدا می کرد . مثلا به Ino میگفت : خوشگل
sai همیشه سعی می کرد که مفید باشه و به همه کمک کنه . مثلا یک بار که دست های ناروتو آسیب دیده بود . نمی تونست غذا بخوره بهش غذا میده .  البته ناروتو زیاد خوشش نیومد , بیشتر دوست داشت ساکورا بهش غذا بده . سکورا هم که ...

 

sai استعداد نقاشی فوق العاده ای داره و همین استعداد برگه برنده ی jutsu هاشه . sai می تونه روی طومار نقاشی بکشه و به اون زندگی بده و وادار به حرکت کنه . ( اندازه ی اون ها هم دست خودشه )
مثلا پرنده بکشه و با اون پرواز کنه یا با جوهر از خودش کپی درست کنه .
sai همچنین می تونه کلمات نوشته شده روی طومار رو به حرکت دراره وبرای ارتباط از اونا استفاده کنه .

sai از طرف یکی از افراد ما فوقش به نام Danzo به تیم 7 ملحق می شه تا ساسوکه رو به konoha برگردونه .
ماموریت اصلی sai این بوده که ساسوکه رو به عنوان خائن konoha پیدا کنه اما انگیزه sai بعد از مدتی خوشحالی ساکورا وناروتو میشه .
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس