تبلیغات
naruto - بیوگرافی کابوتو

بیوگرافی کابوتو

چهارشنبه 25 فروردین 1389 05:32 ب.ظ

نویسنده : naruto uzumaki
ادامه مطلب نام: کابوتو یاکوشی ( Yakushi Kabuto)
سن: 19
قد: 176.2 سانتی متر
وزن: 65 کیلوگرم
گروه خونی: AB
تولد: 29 ماه فوریه
درجه: ج نین - نینجای گمشده - نینجای درمان گر: ( Genin - missing nin - medical nin )
محل تولد: سرزمین آتش ( دهکده پنهان پشت برگ ها )
هم تیمی ها: آ کادو یوروی، سوروگو میسومی ( Akadou Yoroi, Tsurugu Misumi )
استاد: نا آشنا سپس اوروچیمارو


کابوتو آخر اسم ژاپنی(鳥兜, Torikabuto) که یک گل به معنی آکونیت (aconite) است که تنها مصرفی که دارد این است که با آن می توان کسی را مصموم کرد یا که کشت و اسم فامیل او یاکوشی نام ژاپنی داروی بودا (Buddha) است و معنی دیگری که دارد "استفاده کننده از دارو" است که نام و نام خانوادگی او در واقعیت شخصیت کابوتو را توضیح می دهد.

خانواده ی کابوتو ناشناخته می باشند؛کابوتو در کود کی پس از جنگ کیکیو (( Kikyo در میدان نبرد توسط یک فرمانده ی جوخه ی پزشکی دهکده ی آتش پیدا می شود که فرمانده او را با خود به دهکده برده و مانند پسرش بزرگ می کند ، در هنگام پیری به او جتسوی درمان ( پزشکی ) را می آموزد.
کابوتو در هنگام ج نینی توسط ساسوری (sasori) یک عضو آکاتسوکی (akatsuki) برای جاسوسی اوروچیمارو استخدام می شود اروچیمارو از این عمل آگاه شده و کابوتو را برای پیوستن به خود راضی می کند.
پس از پیوستن به اورچیمارو ، کابوتو نقش دکتر خصوصی ، دستیار و دست راست او روچیمارو را بازی می کند . با داشتن روابط بسیار دیگر کابوتو قادر بود که جاسوس خوبی برای اوروچیمارو باشد مثلا: با بازی کردن نقش جاسوس ساسوری از کار های آکاتسوکی اگاه می شد و با داشتن درجه ی ج نین در سرزمین آتش توانست در آزمون چونین شرکت کند و اطلاعات بسیاری از بقیه ی شرکت کننده ها کسب کند که از این اطلا عات برای دزدیدن سازوکه استفاده شد که کاکاشی از این کار جلوگیری کرد.

کابوتو یک نینجای با استعداد است و در طب مهارت خاصی دارد او در قسمت های مختلف هیناتا و ساکورا را درمان کرده است. یکی از جتسو های کابوتو که در مرحله ی آخر تست چونین هم از آن استفاده کرد جتسوی مقبره ی نیرواناEnglish "Nirvana Temple Jutsu") (یا به زبان ژاپنی 涅槃精舎の術, Nehan Shōja no Jutsu ) ) هم نامیده میشود که باعث می شود همه به خواب فرو روند یکی دیگر از جتسو های کابوتو جتسوی درمان است که برای بهبودی کیفیت این جتسو کابوتو روی بسیاری از بدن هایی که اوروچیمارو برای او آورده بوده آزمایش می کرده و جتسوی خود را بسیار قوی کرده است.کابوتو نیز جتسوی روح مرده死魂の術, Shikon no Jutsu ) ) را اختراع کرده است که با آن افراد مرده را به عنوان یک جنگجو احضار می کند مثل جنگ اورو چیمارو با هوکاگه ی سوم که اوروچیمارو از این جتسو استفاده کرد و هوکاگه های اول و دوم را احضار نمود.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس