تبلیغات
naruto - اوشیا مادارا

اوشیا مادارا

چهارشنبه 25 فروردین 1389 05:44 ب.ظ

نویسنده : naruto uzumaki
ادامه
مادارا اوشیا:

مادارا اوشیا (うちは マダラ, Uchiha Madara) همراه با برادرش جز اولین دارنده های مانکگیو شارینگان هستند و او جز سازندگان کونوها است.او بیش از ۱۰۰ سال سن دارد ولی هنوز زنده است. او سازنده ی اکاتزوکی است و خود هم به نام توبی در اکاتزوکی است.

Madara Uchiha (うちは マダラ)
وضعیت: زنده
درجه: مشخص نیست
جنسیت: مرد ♂


 سن: بیش از ۱۰۰ سال
تاریخ تولد: ۲۴ دسامبر
قد: ?? cm

درجه: مشخص نیست
تیم: اکاتزوکی

محل زندگی: مشخص نیست
محل تولد: کونوها گاکوره

پدر: مشخص نیست
مادر: مشخص نیست
خانواده: خانواده.اوشیا
کودکی مادارا:
Madaras Bruder und Madaraسمت راست مادارا و سمت چپ برادر کوچک مادارا(ایزونا).
 
مادارا در همان کودکی یک نابغه بود .ولی او یک برادر کوچک تر داشت که درست مانند او بود و بخاطر همین ان دو سعی می کردند تا از یک دیگر بهتر شوند. هر دو در سن کم شارینگان خود را ازاد کردند و سعی می کردند تا این تکنیک را قوی تر کنند که بخاطر همین هر دو مانکگیو شارینگان را به دست اوردند. چون که تا به حال در خانواده چنین چیزی اطفاق نه افتاده بود ان دو توانستند توسط چشم هایشان کنترل خانواده را در دست بگیرند و مادارا رئیس خانواده شد.
 
زیان های مانکگیو شارینگان:
 
Madaras Mangekyou Sharinganمانکگیو شارینگان مادارا
 
بعد از زمانی مادارا متوجه شد که نور چشم هایش همین طور کم تر می شوند و هر کار کرد نتوانست تغییری در کم شدن نور چشم هایش انجام دهد تا زمانی که از حرص و طمع چشم های برادر خودش را در اورد و در چشم های خودش کاشت. ولی این کار را فقط می توان در بین عضو های خانواده ی اوشیا انجام داد چون که فقط انها شارینگان را دارند.با این کار مادارا مانکگیو شارینگان همیشگی را به دست اورد و یک جوتسو  جدید که با کمک ان توانست خانواده های زیادی از بین ببرد و قوی ترین نینجای زنده معروف شد.او می گوید که برادرش چشم هایش را ازادانه داده است ولی ایتاچی برعکس این را می گوید.
 
به وجود امدن کونوها:
 
 
 
مادارا همراه با هوکاگه ی اول یک دهکده ساختند و اسم ان را کونوها گذاشتند. ولی بین مادارا و هوکاگه ی اول دعوا های زیادی بود که چه قوانینی برای این دهکده گذارند تا وقتی که بین ان دو جنگ شد و مادارا در این جنگ شکست خورد و رفت.پس از ان جنگ او گروهی به نام اکاتزوکی را به وجود اورد. چند سال بعد او با کمک شارینگانش کیوبی را به کونوها فرستاد که توسط هوکاگه ی چهارم در ناروتو حبص شد. ان طور که ایتاچی می گوید او فقط مقدار کمی از نیرویی که قبلا داشته است الان هم دارد.
 
مادارا ی واقعی:
 
Madara vor dem Uchiha-Massakerمادارا قبل از کشتار خانواده ی اوشیا.
 
بعد از این که ساسوکه بر علیه ی برادرش در جنگ برنده شد و ایتاچی مرد ساسوکه در یک غار بیدار شد.در ان جا ناگهان توبی از داخل یک سایه بیرون امد و ماسکش را طوری باز کرد که شارینگان او معلوم می شد. ساسوکه به ان شارینگان نگاه کرد و ناگهان خون از داخل چشم هایش امد.مانکگیو شارینگان ساسوکه ازاد شد و او در همان لحظه به طور ناخواسته اماترازو را بر روی مادارا استفاده کرد و مادارا را  سوزاند که همان جا به زمین خورد و ماسک او افتاد.این اخرین کمکی که ایتاچی به ساسوکه کرد(ازاد کردن مانکگیو شارینگان او).هر دفعه که مادارا با شارینگانش در چشم های ساسوکه نگاه می کرد ساسوکه نا خواسته اماترازو را استفاده می کند. پس از این که او سریع اتش را خاموش کرد مادارا ماسکش را پوشید و برای ساسوکه توضیح داد که اخرین کار ایتاچی این بوده است که مانکگیو شارینگانش را همراه با کلیه ی جوتسو هایی که او می توانست استفاده کند را به ساسوکه داده است. مادارا به ساسوکه می گوید که ایتاچی می خواسته کونوها را مخصوصا ساسوکه حفاظت کند.و او می گوید که در کشتن خانواده ی اوشیا به ایتاچی کمک کرده است.و بعد با ساسوکه گفت که ایتاچی به دستور هوکاگه ی سوم خانواده ی اوشیا را از بین برده است چون که ان ها می خواستند یک انقلاب بر علیه کونوها انجام دهند.او می گوید که ایتاچی از همان اول یک جاسوس کونوها بوده است و او می گوید که برادرش چشم هایش را به او ازادانه داده است تا از خانواده مراقبت کند. در یک گفتگو با کیسامه که توبی خود را به عنوان مادارا نشان می دهد و به کیسامه حتی صورتش هم نشان می دهد کیسامه به او میزو کاگه می گوید.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس