تبلیغات
naruto - چیدوری

چیدوری

چهارشنبه 25 فروردین 1389 05:48 ب.ظ

نویسنده : naruto uzumaki
ادامه

چیدوری:

Kakashi's Raikiri

چیدوری(千鳥 هزار پرنده)یک نین جوتسوی نوع A است و تنها جوتسویی است که توسط خود کاکاشی هاتاکه ساخته شده است.با این جوتسو کاکاشی هاکو را از بین برد و ساسوکه ان را بر علیه گارا استفاده کرد.برای این جوتسو عنصر رعد و برق لاظم است.چیدوری کاکاشی نام رایکیری را دارد چون که یک دفعه با ان یک صاعقه را به دو قسمت تقسیم کرده است.

Daten

نوع:

نین جوتسو 

عنصر :

رایتون(رعد و برق) 

طرز حمله:

مستقیم

درجه:

A

Reichweite:

Nah

علامت های دست:

Ushi, U, Saru

استفاده کنندگان:

کاکشیساسوکه

نوع استفاده:

Sasukes Chidoriاین قدر چاکرا که می توان در کف دست جمع می کند تا انرژی الکتریکی به دور ان جمع شود.این انرژی چاکرای استفاده کننده است که مانند برق در دست او می چرخد.با تغییر دادن مقدار چاکرا می توان چیدوری را بزرگ ویا کوچک کرد.رمز چیدوری این است با سرعت و قدرت زیاد در حال تماس انرژی زیادی ازاد می شود.وقتی که چیدوری استفاده می شود نور زیادی ازاد ومی شود اگر شارینگان استفاده نشود این جوتسو را نمی توان استفاده کرد.چیدوری مقدار بسیار زیادی چاکرا استفاده می کند کاکاشی به ساسوکه گفته بود این جوتسو را بیشتر از دو دفعه استفاده نکند.

استفاده کنندگان:

کاکاشی هاتاکه

Sasukes Chidori

ساسوکه اوشیا

رایکیری ایسن(raikiri issen):

Das Chidori Issen

رایکیری ایسن(هزار تیغ رعد و برقی) یک جوتسوی کاکاشی است.فرق این جوتسو این است که برای ان چاکرای بیشتری نیاز دارد.این جوتسو نور خیلی بیشتری دارد و حتی می تواد کور کند.

هاباتاکو چیدوری(habataku chidori):

با قدرتی که ساسوکه در مرحله ی دوم جواینش کسب می کند به چیدوری رنگ سیاهی می گیرد و صدا های پایین تری می دهد.این تکنیک از شیدوری معمولی هم قوی تر است.  

چیدوری ناگاشی(chidori nagashi):

Chidori Nagashi

این تکنیک توسط ساسوکه اوشیا ساخته شده است و با چیدوری معمولی مقداری فرق دارد.بر خلاف چیدوری معمولی ساسوکه چاکرا را فقط در دستش جمع نمی کند بلکه در کل بدنش و به دور مدار الکتریکی به وجود می اورد که به نینجا های نزدیک او سدمه ی زیادی می زند.این جوتسو به نخاع حمله می کند و بخاطر همین نباید از این تکنیک زیاد استفاده کرد.خوبی این تکنیک این است که هم برای حمله و هم برای دفاع است.

چیدوری سنبون(chidori senbon):

Elektrische Senbon

ساسوکه این تکنیک را بر علیه دیدارا استفاده کرد.با کمک چیدوری سنبون های الکتریکی درست می کند که مانند چیدوری خاصیت دارند از همه چیز عبور کنند.

چیدوری کوساناگی(chidori kusanagi):

Sasuke formt ein Schwert aus elektrischer Energie

با این تکنیک ساسوکه می تواند یک شمشیر از انرژی الکتریکی درست کند.و این شمشیر هم مانند چیدوری می تواند از همه چیز عبور کند.این تکنیک را بر علیه اوروچیمارو استفاده کرد تا نگزارد از دست هایش استفاده کند.

رایکیری رندان(raikiri rendan):

این تکنیک ترکیبی توسط کاکاشی ساخته شده است اول حریف را با دو ضربه به زمین می اندازد بعد او را بر می دارد و با دو ضربه ی دیگر به بالا پرتاب می کند و اخرین ضربه یک رایکیری است.

چیدوری: رایمی(chidori raimei):

Zerstörerische Blitze lösen sich vom ChidoriChidori: Raimei

چیدوری رایمی(千鳥・雷鳴,)یک جوتسوی ساسوکه اوشیا است. یک چیدوری با مقدار بسیار زیاد چاکرا است و وقتی که حریف با این جوتسو برخورد می کند چند رعد و برق قابل دید هستند که که به دور ساسوکه پخش می شوند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس